Menu
Your Cart

Erkek Kar Botu

DAXTORS 412 SU & SOĞUK GEÇİRMEZ ERKEK KAR BOTU_Taba
53%
İNDİRİM
Marka: Daxtors Taban: Taban Dahil Komple Termal Kürklü Dış Malzeme: Dış Materyal : Suya Dayanıklı 1.Sınıf İthal Malzeme İç Malzeme : Soğuk Geçirmez Termal Kürk..
89,95TL 189,90TL
40 41
DAXTORS 504 SU & SOĞUK GEÇİRMEZ ERKEK KAR BOTU_Siyah
58%
İNDİRİM
Marka: Daxtors Taban: Taban Dahil Komple Termal Kürklü Dış Malzeme: Dış Materyal : Suya Dayanıklı 1.Sınıf İthal Malzeme İç Malzeme : Soğuk Geçirmez Termal Kürk..
120,88TL 289,90TL
DAXTORS 611 SU & SOĞUK GEÇİRMEZ ERKEK KAR BOTU_Kahverengi
58%
İNDİRİM
Marka: Daxtors Taban: Taban Dahil Komple Termal Kürklü Dış Malzeme: Dış Materyal : Suya Dayanıklı 1.Sınıf İthal Malzeme İç Malzeme : Soğuk Geçirmez Termal Kürk..
120,88TL 289,90TL
44
Daxtors 930 Soğuk Ve Su Geçirmez Unisex Kışlık Kar Botu_Camel
34%
İNDİRİM
Marka : DaxtorsKullanıcı : UnisexTaban : Termo Kauçuk İç Malzeme : Tekstil Dış Malzeme: Nubuk..
125,00TL 189,90TL
40
Daxtors 930 Su & Soğuk Geçirmez Erkek Kar Botu_Camel
34%
İNDİRİM
Marka : Daxtors Kullanıcı : Erkek Taban : Termo Kauçuk İç Malzeme : Tekstil Dış Malzeme: Nubuk..
125,00TL 189,90TL
40 43
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

ERKEK KAR BOTU

Şık duruşu ve farklılığı ile en dayanıklı erkek kar botu çeşitleri burada. Her yaştan kadın ve erkeğin güvenle giyebileceği erkek kar botu modelleri en seçkin markaların tasarımıyla sizlerle buluşuyor. Kış aylarının zorlu şartları için en güvenilir tasarımları tercih edin. Sağlıklı malzeme ve kaliteli üretimin bir araya geldiği ürünlerimizi sanal mağazamız üzerinden hemen sipariş verebilir, bütçenize uygun ödeme koşullarıyla kısa sürede istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Kara, yağmura, soğuğa ve zorlu kış zeminlerine dayanıklı erkek kar botu çeşitleri.

Sonbahar ve kış aylarının gelmesi ile ayak giyim ürünleri arasında en çok tercih edilenlerin başında kışlık botlar geliyor. Eğer bot seçiminizi biraz daha iddialı hale getirmek ve en zorlu şartlarda kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız aradığınız özellikteki ideal kar botu çeşitlerini kataloğumuzda bulabilirsiniz. Her giyim tarzına uygun marka kar botları ile ayaklarınızı daha sağlam adımlarla yere basabilirsiniz. Dünyada ve ülkemizde en beğenilen markaları bir araya getirdik.

Kar botu seçerken önemli detayları dikkate almanız yararınıza olacaktır. Kar botları en çetin kış şartları için dizayn edilmiş olmalıdır. İlk dikkat etmeniz gereken konu kar botunun soğuğa karşı ayaklarınızı koruyabilmesidir.  Kar botları yalnızca şık bir giyim tarzını tamamlamak için üretilen diğer botlardan oldukça farklıdır. Kar botları iç yüzeyinde sizi koruyacak kürk, astar veya yün yapıdaki barındırır. Böylece en soğuk şartlarda bile ayaklarınızı sıcak tutabilirsiniz.

Pek çok bot ayakkabı çeşidi ayaklarınızı ıslanmaktan korur. Yoğun kış şartlarının yaşanmadığı şehir yaşamında yağmur ve kar geçirmeyen normal botlar tercih edilebilir. Ancak kar koşulları dikkate alındığında sıradan botlar ayaklarınızı yeterince korumayacaktır. Kar botları yoğun ve yüksek kar birikintilerinin içine girebilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece en derin noktalarda bile ayaklarınız kar suyu ile temas etmez. Bu özelliği kar botu dışındaki kışlık ayakkabı modellerinde bulamayabilirsiniz.

Kar botları buz ve karlı zeminler için üretilmiş olmalıdır. Ayaklarınızın ıslamasını engelleyen, soğuk bir atmosferde ayaklarınızı sıcak tutarak sağlığınızı koruyan ürünler, aynı zamanda kayıp düşmenize engel olacak şekilde imal edilmiş olmalıdır. Kaliteli kar botları sağlam ve tutuş özelliğe sahip tabanlar kullanılarak üretilmektedir. Genellikle taban yükseklikleri diğer bot çeşitlerinden daha yüksektir. Buzlu ve karlı zeminlerde güvenli bir şekilde hareket etmek için doğru bot stilini satın almalısınız.

Kar botları üretildikleri malzemeler dikkate alınarak seçilmelidir. Kullanılan deri yüzey sizi soğuktan korurken aynı zamanda ayaklarınızın ihtiyaç duyduğu havanın geçişine izin vermelidir. Kaliteli kar botu modelleri ayaklarınızın anatominize uygun, ortopedik olarak sizi sakatlanmaktan koruyacak özelliklere sahip olmalıdır.

Yalnızca karlı havalar için değil şıklığınız için de gerekli kar botu seçenekleri.

Günümüzde kar botları sadece zorlu soğuk hava koşulları için değil, iddialı bir moda tarzını yansıtmak için de tercih edilebiliyor. Kar botu modelleri arasından giyim zevkinize uygun olanı seçerek gündelik yaşamınızda kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.